IT Outsourcing

Využití outsourcingových služeb je správné obchodní rozhodnutí společnosti, které vede ke snížení nákladů a soustředění se na hlavní činnost firmy v zájmu její konkurenceschopnosti. Naše společnost má pracovníky, kteří jsou vyškoleni pro konkrétní specializované úkony a jsou schopni převzít na sebe zodpovědnost za danou problematiku.

Disponujeme dostatečným množstvím kvalifikovaných programátorů, kodérů, servisních pracovníků a dalších zaměstnanců pro softwarový i hardwarový support. Dokážeme velmi pružně reagovat na přání zákaznika a jsme schopni poskytnou IT fullservis v dohodnutých časech i termínech. Pro potřeby IT outsourcingu jsme vybudovali Helpdeskové centrum včetně telefonické podpory Hotline.

Verze outsourcingu, které poskytujeme

Outsourcing podnikového procesu

Převezmeme správu vašeho podnikového intranetového systému s tím, že můžete využít našeho Helpdesk centra, kdy jsou vám k dispozici proškolení pracovníci v dohodnutých časech (možnost Online dohledu). V rámci vývojového outsourcingu jsme schopni podílet se na vývoji modulů a funkcionality pro váš intranet.

Outsourcing komplexního IT

Zaštítíme vaši společnost z hlediska software i hardware. Převezmeme starosti nad vašim softwarovým vybavením včetně mailových klientů, antivirových programů a dalšího programového vybavení, které používáte včetně zajištění jejich aktuálnosti. Z hlediska hardware naskladníme klíčové komponenty tak, abychom mohli v co nejkratším čase provést výměnu vadného dílu.

Částečný IT outsourcing

Zajistíme vám ty služby, které nemůžete nebo nechcete realizovat v rámci své hlavní činnosti.

Outsourcing vývoje IT

Aktivní pomoc v případě, že potřebujete částečně nebo úplně zajistit nějaké interní programové vybavení, vyvinout software, na který nestačíte, nebo máte malou kapacitu programátorů.

IT Outsourcing

UŽITEČNÉ INFORMACE

IT OUTSOURCING

PROGRAMOVÁNÍ

VYUŽITÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ

ELEKTROINSTALACE

E-AUKCE BAGGIRA

REFERENCE

  • IT outsourcing
  • Programování
  • Využití lidských zdrojů
  • Elektroinstalace
  • E-aukce Baggira

KONTAKTY

Copyright © 2014
Všechna práva vyhrazena

LITHIUM a.s. LITHIUM a.s.

_______________________________

Webové stránky od

První webová společnost s.r.o. Karlovy Vary

 

 

 

 

LITHIUM a.s.

KONTAKT

Lithium a.s.
Táborská 26
360 04 Karlovy Vary
tel: +420 353 223 048
email: info@lithium.cz
www.lithium.cz

IČ: 27991199
DIČ:CZ27991199

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, spisová značka B 1339

 

SPOLUPRACUJEME

 

SPOLUPRACUJEME


© 2014 LITHIUM A.S. | © 1WS- tvorba www stránek